سوالات و قوانین سایت

سوالات و قوانین سایت

 

۱- تمامی اصول و رویه وب‏‌سایت زرین فالوور مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیکی و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت شرایط و قوانین مربوط به کاربر است.

۲- ورود هر کاربر به وب‏‌سایت زرین فالوور زمان استفاده از خدمات ارائه شده توسط زرین فالوور به معنی آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات زرین فالوور از سوی او است و ثبت سفارش در هر زمان به منزله پذیرفتن کامل تمامی شرایط و قوانین زرین فالوور از سوی کاربر است.

۳- خریدار موظف است صفحه اینستاگرام مورد نظرش برای سفارش را از زمان ثبت سفارش از وضعیت خصوصی (Private) خارج و تا زمان تحویل کامل سفارش در وضعیت عمومی (Public) قرار دهد.

۴- خریدار موظف است از زمان ثبت تا زمان تحویل سفارش، از طریق دیگر اقدام به افزایش فالوورهای صفحه خود نکند، در غیر این صورت زرین فالوور مختار است تمام آن فالوورها را جزء پکیج سفارش داده شده خریدار محاسبه نماید و همچنین ممکن است بدلیل افزایش همزمان اختلال در سفارش بوجود آید و متوقف شود.

۵ – روش ارتباطی مستند زرین فالوور با خریدار ، آدرس ایمیلی است که خریدار در فرم سفارش سامانه زرین فالوور ثبت کرده است.

۶- روش ارتباطی مستند خریدار با زرین فالوور ، آدرس ایمیل مندرج در سایت زرین فالوور است.

۷- درخواست خریدار با آدرس ایمیلی به غیر از آنچه در فرم ثبت سفارش درج کرده است، از سوی زرین فالوور رسمیت ندارد و مورد قبول واقع نمی شود . لذا خریدار در زمان ثبت سفارش میبایست از صحت درج اطلاعات خود اطمینان حاصل نماید.

۸- زرین فالوور به اطلاعات خصوصی خریداران احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

۹- زرین فالوور از پذیرش آن دسته از صفحات اینستاگرامی که موضوع و یا محتوای آنها مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران باشند معذور است .

۱۰-زمان انجام سفارشات متناسب با پکیج انتخابی کاربر متغییر می باشد و می توانید در کادر زیر مشاهده فرمایید.

۱۱- کاربران باید در زمان ثبت سفارش مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل نمایند. بدیهی است در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، عواقب اشتباه در انجام سفارش برعهده خریدار می باشد.

۱۲- کاربران قبل از ارسال و پیگیری و سوالات موظف هستند صفحه قوانین را مطالعه کنند و در صورتی که سوال یا مشکل برطرف نشد به پشتیبانی پیام ارسال فرمایند.

سوالات متداول :

آیا با خرید فالوور ممکن است صفحه من توسط اینستاگرام بسته شود؟
خیر،با توجه به اینکه فالوورهای ما فعال هستند توسط اینستاگرام به عنوان اکانت های قلابی و فیک شناخته نشده وحذف نخواهند شد. و بدین ترتیب صفحه شما هم کاملا ایمن باقی خواهد ماند و همچنین روش افزایش فالوورها مطابق قوانین اینستاگرام می باشد.

شما چگونه فالوور های من را افزایش می دهید؟
تمام فالوور ها از طریق سرور ما و تبلیغات و شگرد های حرفه ای جذب می شوند و شما پس از پایان کار از نتیجه بدست آمده شگفت زده خواهید شد.

آیا من باید پسورد اینستاگرامم را در اختیار شما قرار دهم؟
خیر به هیچ وجه،ما نیازی به پسورد شما نداریم،تنها کاری که باید انجام دهید این است که پروفایل خود را از حالت private خارج کرده و بر روی حالت public یا عمومی قرار دهید.

:::::::::::::::::::::::::::::::::

توجه:

با توجه به تغییرات و سیاست های جدید اینستاگرام در افزایش فالوور و لایک که بصورت سراسری میباشد، ممکن است برخی سفارشات به کندی انجام شوند و یا به حالت رزرو تبدیل شوند و به محض برطرف شدن ادامه سفارش ها انجام شوند. با تشکر از صبوری شما در این روزها بابت اختلالات سراسری اینستاگرام.